CDRH8D43RT125NP-330MC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-330MC
JLCPCB Part #
C17372318
Package
SMD,8x8mm
Description
1.55A 1.95A 123mΩ 33uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS