CDRH6D28NP-220NC
MFR.Part #
CDRH6D28NP-220NC
JLCPCB Part #
C112330
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.2A 128mΩ 22uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS