CDRH60D45BT150NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2594221
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
11mΩ 1uH 4.8A 8.5A AEC-Q200 ±30% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS