CDRH4D28NP-560NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH4D28NP-560NC
JLCPCB Part #
C17645956
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
410mA 56uH 624.5mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS