CR75NP-6R8MC
MFR.Part #
CR75NP-6R8MC
JLCPCB Part #
C6145121
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.7A 36.4mΩ 6.8uH ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS