CDRH6D28NP-470NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH6D28NP-470NC
JLCPCB Part #
C2453011
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
176mΩ 47uH 800mA ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS