CDRH50D28BT150NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2594375
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1uH 3.2A 5.5A 8mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS