RCR110DNP-391L
MFR.Part #
RCR110DNP-391L
JLCPCB Part #
C5863407
Package
Plugin,D=10mm
Description
390uH 550mA 690mΩ ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS