CDRH62BNP-5R5NC-B
MFR.Part #
CDRH62BNP-5R5NC-B
JLCPCB Part #
C17215380
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
-20%~+40% 1.4A 5.5uH 96mΩ SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS