CDRH62BNP-121MC-B
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH62BNP-121MC-B
JLCPCB Part #
C17413494
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
1.9Ω 120uH 310mA ±20% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS