CDRH12D78/ANP-390MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-390MC
JLCPCB Part #
C2639985
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
2.3A 39uH 68mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS