CDR6D23MNNP-820NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-820NC
JLCPCB Part #
C2454809
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
430mA 600mA 643mΩ 82uH ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS