CDRH10D48/ANP-271MC
MFR.Part #
CDRH10D48/ANP-271MC
JLCPCB Part #
C2455046
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
270uH 530mA 671mΩ ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS