CDRH5D28RBH125NP-220MC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-220MC
JLCPCB Part #
C2649063
Package
SMD,6x5.9mm
Description
1.7A 213mΩ 22uH 900mA AEC-Q200 ±20% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS