CDRH5D18NP-820NC
MFR.Part #
CDRH5D18NP-820NC
JLCPCB Part #
C17495318
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
410mA 82uH 978mΩ ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS