CDRH5D28RBH125NP-1R0PC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-1R0PC
JLCPCB Part #
C2649069
Package
SMD,6x5.9mm
Description
13.5mΩ 1uH 4.1A 7.1A AEC-Q200 ±25% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS