CD73NP-331KC
MFR.Part #
CD73NP-331KC
JLCPCB Part #
C2639298
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.196Ω 280mA 330uH ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS