CDR125NP-391MC
MFR.Part #
CDR125NP-391MC
JLCPCB Part #
C2639474
Package
SMD,12.6x11.6mm
Description
-15%~+20% 1.08Ω 390uH 520mA SMD,12.6x11.6mm Power Inductors ROHS