CDRH4D28NP-151NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-151NC
JLCPCB Part #
C2454957
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.08Ω 150uH 240mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS