CDRH125L125NP-2R7NC
MFR.Part #
CDRH125L125NP-2R7NC
JLCPCB Part #
C17223011
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
10.2A 12.8mΩ 2.7uH 7.4A AEC-Q200 ±30% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS