CDRH3D14/HPNP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH3D14/HPNP-4R7NC
JLCPCB Part #
C17324700
Description
1.04A 1.45A 214mΩ 4.7uH ±25% 1515 Power Inductors ROHS