CDRH3D16/HPNP-1R7NC
MFR.Part #
CDRH3D16/HPNP-1R7NC
JLCPCB Part #
C17430032
Description
1.7uH 2.4A 2A 51mΩ ±30% 1515 Power Inductors ROHS