RCR875DNP-270L
MFR.Part #
RCR875DNP-270L
JLCPCB Part #
C5863434
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.4A 100mΩ 27uH ±15% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS