CDRH2D11/HPNP-4R7NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH2D11/HPNP-4R7NC
JLCPCB Part #
C17571710
Package
1212
Description
238mΩ 4.7uH 750mA 850mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS