CD43NP-390KC
MFR.Part #
CD43NP-390KC
JLCPCB Part #
C17219469
Package
SMD,4.5x4mm
Description
39uH 520mA 587mΩ ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS