CDR6D23MNNP-120NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-120NC
JLCPCB Part #
C2454802
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.25A 1.55A 12uH 94mΩ ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS