CDRH62BNP-7R1NC-B
MFR.Part #
CDRH62BNP-7R1NC-B
JLCPCB Part #
C17197855
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
-20%~+40% 1.22A 110mΩ 7.1uH SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS