CDRH10D68RT125NP-330PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-330PC
JLCPCB Part #
C2454801
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
2.6A 2.6A 33uH 47.3mΩ ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS