CD30D22HF-1R0MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD30D22HF-1R0MC
JLCPCB Part #
C2454479
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1uH 28.7mΩ 3.36A 3.36A ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS