CDRH12D78/ANP-820MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-820MC
JLCPCB Part #
C2639983
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.6A 124mΩ 82uH ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS