CDRH5D28RNP-560NC
MFR.Part #
CDRH5D28RNP-560NC
JLCPCB Part #
C17580153
Package
SMD,6x5.9mm
Description
305mΩ 550mA 56uH ±30% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS