CDRH12D58/ANP-150MC
MFR.Part #
CDRH12D58/ANP-150MC
JLCPCB Part #
C17314985
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 29mΩ 3.1A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS