CDRH127/LDNP-101MC
MFR.Part #
CDRH127/LDNP-101MC
JLCPCB Part #
C278371
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
100uH 151mΩ 2.1A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS