CDMT40D20HF-2R2NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDMT40D20HF-2R2NC
JLCPCB Part #
C2454205
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
2.2uH 28mΩ 5.5A 5.6A ±30% SMD,4.2x4.2mm Inductors (SMD) ROHS