CDRH4D28NP-470NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-470NC
JLCPCB Part #
C323522
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
435mΩ 47uH 480mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS