CR75NP-271KC
MFR.Part #
CR75NP-271KC
JLCPCB Part #
C2455584
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.11Ω 270uH 420mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS