CDRH127NP-120MC
MFR.Part #
CDRH127NP-120MC
JLCPCB Part #
C338772
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 18mΩ 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS