PFC2225BNP-801
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
PFC2225BNP-801
JLCPCB Part #
C2614463
Package
Plugin
Description
12.5mΩ 2 250V 800uH@1kHz 8A 插件 Common Mode Filters ROHS