CDRH8D28NP-680NC
MFR.Part #
CDRH8D28NP-680NC
JLCPCB Part #
C17698234
Package
SMD,8x8mm
Description
286mΩ 68uH 920mA 980mA ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS