SRR1210A-4R7Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1210A-4R7Y
JLCPCB Part #
C2046311
Package
SMD,12x12mm
Description
12mΩ 4.7uH 8.5A 9.6A AEC-Q200 ±30% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS