CDRH8D58/LDNP-220NC
MFR.Part #
CDRH8D58/LDNP-220NC
JLCPCB Part #
C2454971
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 1.7A 22uH 36.2mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS