CDRH8D38NP-100NC
MFR.Part #
CDRH8D38NP-100NC
JLCPCB Part #
C2453014
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 38mΩ 3A 3A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS