CDRH125L125NP-680MC
MFR.Part #
CDRH125L125NP-680MC
JLCPCB Part #
C2595979
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
105mΩ 2.02A 2.02A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS