RCH654NP-390K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH654NP-390K
JLCPCB Part #
C7039034
Package
Plugin,D=6mm
Description
290mΩ 39uH 680mA ±10% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS