CDRH10D68RT125NP-6R2NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-6R2NC
JLCPCB Part #
C2454783
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
11.3mΩ 5.95A 5.95A 6.2uH ±30% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS