CDRH10D68RT125NP-3R3NC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-3R3NC
JLCPCB Part #
C2454795
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
3.3uH 6.8mΩ 7.8A 7.8A ±30% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS