CDRH10D68RT125NP-220PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-220PC
JLCPCB Part #
C2454792
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
22uH 3.1A 3.1A 31.3mΩ ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS