CDRH6D38NP-820NC
MFR.Part #
CDRH6D38NP-820NC
JLCPCB Part #
C17455602
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
324mΩ 700mA 82uH ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS