RCH855NP-122K
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH855NP-122K
JLCPCB Part #
C5720720
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.2mH 110mA 230mA 6.03Ω ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS