CDRCH12D78BNP-471MC
MFR.Part #
CDRCH12D78BNP-471MC
JLCPCB Part #
C5618016
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
1.005Ω 1.5A 470uH 670mA ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS